Logo

Mercedes E270

Број на оглас: 3405161 | Објавен на: 22.02.2020, 15:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 177 kw / 241 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Celosno servisiran bez zabeleski

 Кратово

Прати Е-Маил

 Edno dete

Потврден огласувач