Logo

МЕД 2019

Број на оглас: 3405432 | Објавен на: 23.11.2020, 18:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Се продава мед, мед во пита(саќе), матичен млеч, прополис капки.

мед 1кг 350ден
мед во пита 1кг 450ден
прополис капки 15мл 60ден
мед на големо 1кг 300ден

Бранко 075/391-309

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач