Logo

Toyota Yaris 1.4 DID 2007 godina

Број на оглас: 3405449 | Објавен на: 26.03.2020, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Yaris

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 67 kw / 91 ks

Цена: 3.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba, ekonomicna, na bg tablici e momentalno. Moze zamena.
Informacii na viber 389 78 302 022.

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Zvonko