Logo

Kawasaki KXF 250

Број на оглас: 3405451 | Објавен на: 26.03.2020, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kawasaki

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2008

Модел: KXF 250

Километри: 500000

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


250 cc 2008 godina po dokumenti na legalizacija. Remont pred 20 saati.
Informacii na viber 389 78 302 022.

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Zvonko