Logo

195/65 R15, 2 letni Barum Bravuris 2 i 2 M+S Michelin Alpin

Број на оглас: 3405457 | Објавен на: 12.08.2020, 13:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Зимски Гуми

Ширина: 195

Висина: 65

Дијаметар: 15

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


195/65 R15, 2 letni Barum Bravuris 2 (1300 denari dvete gumi) i 2 M+S Michelin Alpin (1000 denari dvete gumi)
075/928-111 Stevche(viber)

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Stevche

Потврден огласувач