Logo

Деловен простор 150 м2

Број на оглас: 3405466 | Објавен на: 01.08.2020, 17:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 150 m²

Греење: Нема

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава деловен простор од 150 m2 на одлична локација во Гевгелија, спроти Општа Болница - Гевгелија на улица Слободан М. Данко

Контакт телефон: 071207930

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ile

Потврден огласувач