Logo

Возилото е зачувано и е во одлична состојба

Број на оглас: 3405554 | Објавен на: 30.06.2020, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1992

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 16 kw / 22 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Возилото е зачувано и е во одлична состојба. Телефон за контакт 071259002.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Синиша

Потврден огласувач