Logo

BMW 320 D TOP SOSTOJBA

Број на оглас: 3406226 | Објавен на: 05.07.2020, 14:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 10 kw / 14 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 320 d 2001 god registruran info 078435525
Novi gumi
Redovno servisiran
Bez nikakva zabeleska info na 078435525

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 MERCEDES

Потврден огласувач