Logo

Opel SIGNUM / VECTRA

Број на оглас: 3406335 | Објавен на: 21.02.2020, 18:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Opel Signum 3.0 cdti, avtomatik. registriran do 24.01.2021.
Mozna e zamena!
za povekje informacii na tel:
075 625 480

 Неготино    Општина:Демир Капија

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач