Logo

BMW 530D F10 EKSTRAAA

Број на оглас: 3406372 | Објавен на: 03.06.2020, 10:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 180 kw / 245 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 15.950 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Климатроник
-двозонска автоматска клима
-предни седишта со електрично подесување
-оптички паркинг сензори напред и назад
-Bi-Xenon светла
-Bluetooth конекција за мобилен телефон
-борд компијутер
-металик боја
-Keyless опција
-9.2 инчен екран во боја
-дневни ЛЕД светла
-електрични надворешни ретровизори со греење
-адаптивни светла во кривина
-AUX-IN
-USB
-Сензор за надворешна температура
-термална изолација на стакла
-адаптивен темпомат
-3 де навигација
-прилагодлив кожен волан со команди
-светла за магла
-сензори за дожд
-внатрешен ретровизор со автоматско затемнување
-12V приклучок
-сензор за притисок на гуми
-електрична паркинг кочни
-4летни нови гуми
-4 зимски нови гуми
- направен комплет сервис
-мозе и на мк табли да се направе за еден ден

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 ACE

Потврден огласувач