Logo

Stimeri za bass gitara

Број на оглас: 3407507 | Објавен на: 17.09.2020, 00:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 35 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat stimeri za bass gitara-Schaller za P/J bass,stimerite se kompletni

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 K.S

Потврден огласувач