Logo

Imot vo Kicevski kraj-zamena za avtomobil

Број на оглас: 3407509 | Објавен на: 09.11.2019, 06:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 21500 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Nedvizen imot vo Kicevski kraj -selo Kladnik- (sumi,nivi,ovostarnici i pasista) imotot e so povrsina od 21 300m2 i se prodava komplet.Na slikite e i imotniot list pa moze da se proveri za sto sranuva zbor.
Mozna zamena za avtomobil
-zamena 10 000evra
-kes 8000evra

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Огласи

Потврден огласувач