Logo

Ostrenje na site vidovi na kruzni cirkulari

Број на оглас: 3407697 | Објавен на: 22.11.2020, 20:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Vrsham Mashinsko ostrenje na site vidovi na kruzni cirkulari od site golemini.

Brusmetal- Kavadarci tel: 070441110

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач