Logo

DZIP 2.0xDI Actyon 2008g

Број на оглас: 3407752 | Објавен на: 24.02.2020, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ssangyong

Модел: Actyon

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 104 kw / 141 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.800 €

4.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA SSANGYONG ACTYON
- 2007 godina
- 2008 modelska godina
- 2.0 xdi diesel
- 141 ks
- 4x4 so reduktor brza i spora 2H, 4H i 4L (Mercedes motor fabricki)
- 152.000 km
- Klimatronik
- Radio so cd (fabricko)
- Elektrika na stakla
- Aluminiumski bandazi 16''
- Maglenki
- Centralno so dalecinsko (2 kluca)
- Parking senzori
- Servo, abs, esp
- Kozen salon
Dzipot e vo odlicna sostojba.Registriran cela godina.Napraven servis.Novi gumi Info 078-429-000

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач