Logo

NISSAN Note 1.4 90 ks plin benzin fabricki uvozz 09 god

Број на оглас: 3407888 | Објавен на: 03.06.2020, 16:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Note

Година: 2009

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 4.290 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Perfektna sostojba bez ni edna mana
Plateni site davacki do registracija proba I proverka kade sakate

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Благоја

Потврден огласувач