Logo

Gradezno zemjeste dovlezik

Број на оглас: 3408234 | Објавен на: 02.06.2020, 19:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2411 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava gradezno zemjiste od 2411 m2. za sekakva namena na patot nad benziskata pumpa mak petriol dovlezik odma do Staklarata lira mestoto e so gradezna markica. Inff
Vele. 070 571 853

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 pece

Потврден огласувач