Logo

MERCEDES C200 DIZEL -2001 GOD. MOZE ZAMENA S

Број на оглас: 3408427 | Објавен на: 01.08.2020, 18:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 3.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vo kolata e napravena golem servis :
-Ulje i site 4 filtri.
-Klinasti kais .
-novo ulje na diferencial .
-Novi gurtni na rucna .
-Atestirani folii.
-17'' felni.
Kolata e vo mnogu dobra sostojba moze
dase proveri koga i kade sakate vie. Moze zamena so monovolumen.

KONTAKT BROJ ; 078-328-991

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач