Logo

Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Број на оглас: 3408715 | Објавен на: 18.02.2020, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 60 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: ILINDESKA

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno mesto za vasite prijateli i biznis partneri

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач