Logo

Audi 100ka 2.0 140ks vo delovi

Број на оглас: 3408877 | Објавен на: 10.02.2020, 09:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: 100

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 104 kw / 141 ks

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Gi ima site delovi po ekstra ceni inf na 077 726 148

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач