Logo

Renault Espace

Број на оглас: 3409173 | Објавен на: 27.02.2020, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Espace

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Renault Espace proizvedena 2003ta godina dizel, motor 2.2, kolata e mnogu socuvana so full oprema kompletno funkcionalna, gumi solidni, kolata vredi da se vidi. Mozi i zamena za pomala kola so vasha doplata.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач