Logo

Fiat tipo 1.4 i 1.6 vo delovi

Број на оглас: 3409266 | Објавен на: 24.11.2020, 16:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Tipo

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodava delovi za Fiat tipo do posledno strafce 1.4 i 1.6 za podetalni inf na 077 726 148 Prakam i po kargo

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач