Logo

Plastiki za Punto II Sovozacka vrata

Број на оглас: 3409386 | Објавен на: 01.08.2020, 22:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto 2

Tип на делови: Покриеност / Пластики

Цена: 300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Plastika za sovozacka vrata za zvucnik i retrovizor.
Plastikite se lepeni no celosni i mozat da se montirat
300 den. Za dvete zaedno

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач