Logo

Opel Astra G 2.0 dti

Број на оглас: 3409428 | Објавен на: 25.05.2020, 19:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

1.700 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra G 2.0 dti
Година 2004
Мотор 2.0 DTI 16V (101 Hp)
Тип на каросерија караван
Седишта 5
Поторшувачка комбинирана 6l/100
Километри 265000
Регистрација бугарска
Цена по договор

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач