Logo

Keder za soferska vrata Seat Leon

Број на оглас: 3409444 | Објавен на: 01.08.2020, 22:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon 1p

Tип на делови: Стакло и додатоци /Прозореци

Цена: 11.111.111 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dva kedera soferska vrata za prozor od Seat Leon MK2
Od 2005-2009
Dvata kedera se so mali ostetuvanja se gleda i na slikata, mozat da se montirat bez nikakov problem. Cena po dogovor

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач