Logo

Hp Officejet 971 XL CRVEN kertrig / toner / printer

Број на оглас: 3409520 | Објавен на: 08.11.2020, 19:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 45 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Вид на оглас: Се продава


NOV / 971 XL CRVEN kertrig, za Officejet|

Компатибилен со следниве модели:

HP Officejet Pro X451dn Printer
HP Officejet Pro X476dn Multifunction
HP Officejet Pro X476dw Multifunction
HP Officejet Pro X451dw Printer
HP Officejet Pro X576dw Multifunction
HP Officejet Pro X551dw Printer

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач