Logo

Hitachi bager 20 tonski

Број на оглас: 3409607 | Објавен на: 25.05.2020, 20:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.800 €

16.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


FH 200

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Scania

Потврден огласувач