Logo

гуми 215-75-17.5 [7000ден.]

Број на оглас: 3409637 | Објавен на: 25.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 119 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


078-333-158 viber

novi gumi so nov datum

215-75-17.5 - 16 platna
7000 den.

235-75-17.5 - 18 platn
7500 den.

Огласи од: Zoran

Zoran

Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач