Logo

GOLF 3. TDI. KLIMA. REGISTRIRAN ZELEN KARTON TOPP VOZILOO!!!

Број на оглас: 3409648 | Објавен на: 14.11.2019, 13:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.799 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e vo dobra sostojba !!!
Realni kilometri !!
Napraven komplet servis !!!
Smeneto set lamela potisna !!!
Samo kes 1799 e ima prostor na cena na lice mesto !!!

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ile

Потврден огласувач