1 / 5
Delovi Zafira
15 €
Цената не е фиксна
13.01.2021 23:59

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodavat delovi za zafira A 2.2 dti opel corsa b 1.4 8v fabrika na delovi 077 523 891 Darko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MILAN
Потврден огласувач
076216622
Испрати Е-маил до огласувачот