Logo

Prodavam VOLVO 440TD 1994

Број на оглас: 3410248 | Објавен на: 29.02.2020, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: 440

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirano cela godina,odlicni gumi,servisirano.Poveke informacii samo na ovoj broj:070 711 128
070-711-128
070-711-128

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 T&T

Потврден огласувач