Logo

Delovi citroen i pezo 1.4 hdi 1.6 hdi 2.0 hdi 2.2 hdi

Број на оглас: 3410478 | Објавен на: 24.08.2020, 13:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.107.988 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


DELOVI

motor
menjac
zamaec
turbo
dizne
common real pumpa
alternator
alanser

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 STAF Auto

Потврден огласувач