Logo

NEXEN 205/55/16 letni gumi

Број на оглас: 3410585 | Објавен на: 26.03.2020, 02:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodava NEXEN 205/55/16 extra letni gumi vozeni dve sezoni
Telefon za info Dragi 075203943
Telefon za info Dragi 075203943

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач