Logo

BANDASI AUDI 5×112 18KI SO GUMI CONTINENTAL 225/40 R18

Број на оглас: 3410726 | Објавен на: 05.04.2020, 19:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 18

Ширина на бандаж: 7.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 225

Висина на гума: 40

Дијаметар на гума: 18

Цена: 380 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasi Audi 5×112 18ki vo odlicna
sostojba pravi ne vareni
Gumi letni Continental 225/40 R18 vo
odlicna sostojba 2016 god.
Bandasite i gumite se prodavaat
komplet.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 071222673

Потврден огласувач