Logo

Najdobriot IPTV Ex-Yu paket vo regionot

Број на оглас: 3410770 | Објавен на: 25.09.2020, 14:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Најдобриот ТВ пакет за целото семејство!

Најголем избор на спортски, филмски, детски и документарни канали

Најстабилен во регионот
Најдобрите канали
Најдобро групирани канали
Сите канали се со EPG и лого

Видеотека со најновите филмови со превод
Видеотека со ex-yu филмови
Видеотека со цртани филмови

Бесплатен 24ч тест за да се уверите во квалитетот!!!

Viber / whatsapp +389 70 474 648

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 IPTV

Потврден огласувач