Logo

Se prodava zemjiste

Број на оглас: 3411103 | Објавен на: 26.03.2020, 11:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 7700 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava zemjiste od 7.700 kvadrati, pogoden za izgradba na zgradi i kukji. Se naogja vo ubava i nova naselba na 2 km od centarot na Gevgelija. Se prodava cela povrshina. Mozen e dogovor okolu cenata.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач