Logo

Benziska pumpa plasticna za opel corsa b

Број на оглас: 3412969 | Објавен на: 12.11.2019, 06:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam pumpa benziska za opel

Prakjam po kargo

070416999 ibusi

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач