Logo

DPF дпф za VW Pasat 2014 Skoda Seat

Број на оглас: 3413123 | Објавен на: 27.03.2020, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: 2014

Tип на делови: Издувниот систем / турбо

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava DPF za VW Pasat Skoda Golf i dr. 2014 godina 2.0 150ks. bluemotion
so pominati 15 000km.
Pasuva na povece modeli na VW
info na mob. 078-382-454

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ivan

Потврден огласувач