1 / 1
Senzor za dvizenje.
450 МКД
09.05.2020 08:09

Скопје Центар / Скопје

Senzor za dvizenje.Registrira dvizenje na covek i vklucuva alarm, na primer svetlo, sirena ili drug elektricen ured.Nov ne koristen, ispraven.450

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071248974 070676929
Испрати Е-маил до огласувачот

Poluprovodnici

1 МКД

Merni sondi za multimetar.

150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам