Logo

KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 - 2003 GOD -BG TABLI

Број на оглас: 3413168 | Објавен на: 26.03.2020, 08:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 116 kw / 158 ks

Цена: 2.650 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kia sorento 2.5 crdi
4x4 brzi,spori,
2003 god - euro 3
Vo exstra sostojba
Servisiran
Funkcionalno se po nego 100% ispravno
Full oprema za modelot i godinata
Dzipoe e na Bg tabli -( ne moze da se naprave na Mk )
Mozna e zamena za kombe,kola,motor,
Exstra cena za kes 2650€ krajna
Za zamena 3000€
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.
Tel :077761666

 Радовиш    Општина:Конче

Прати Е-Маил

 RISTE

Потврден огласувач