Logo

АUDI A6 2.0 ТDI 177 KS

Број на оглас: 3413760 | Објавен на: 03.07.2020, 20:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 12.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A6 - 2.0 177 ks
Година на производство 2011/12 во перфектна состојба-максимално сочувана.
- Типтроник
- Keyless Gо
ABS
Airbag
AUDI Навигација
Auto Hold
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава
Увезена од Ауди Германија
Колата е увезена пред 4 години, со странски регистерски таблици,направен комплетен голем сервис,со реални километри и сервисна книшка.
Може да се царини за еден ден.
Цената на царината е 3500е.
БЕЗ ЗАМЕНИ.
Повеке информации на тел. 078 825 335.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 *****

Потврден огласувач