Logo

Audi A6

Број на оглас: 3414236 | Објавен на: 31.10.2019, 13:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 177 kw / 241 ks

Цена: 18.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A6 2012 godina so ful oprema bez koza 2.0 tdi so 177 ks i 8 brzinski avtomatski menuvac. Kolata e odrzuvana i servisirana vo ovlasten servis so realni kilometri

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач