Logo

TV kako nov

Број на оглас: 3414601 | Објавен на: 20.02.2020, 15:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: NEO

Производ: CRT - Класични

Големина: 56 cm (22 inch)

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Prodavam TV Neo koj saka ispravna so dalinsko i moze so kargo

 Струмица    Општина:Василево

Прати Е-Маил

 zeko

Потврден огласувач