Logo

Lancia Phedra 2.0 mjet uvozz perfekt

Број на оглас: 3414764 | Објавен на: 03.06.2020, 16:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lancia

Модел: Phedra

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.290 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Perfektna sostojba najluksuzna
verzija 7 sedista
plateni site davacki do registracija proba I proverka kade sakate
Nov set original luk varijabilen zamaec so lameli
Pozz

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач