Logo

PEUGEOT 206 1.6 HDI RS 110 ps

Број на оглас: 3415162 | Објавен на: 18.11.2019, 08:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava peugeot 206 1.6 HDI RS 110 ps reg do 05-20 so 4 novi gumi zimski. maksimalno sacuvana .poseduva klima. komandi na volan. senzor za dožd.ABS SRS ESP .

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 jeep

Потврден огласувач