Logo

Opel Corsa C 1.2 registrirana 06/2020

Број на оглас: 3415197 | Објавен на: 22.05.2020, 21:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.900 €

2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Corsa benzin 1.2 redovno servisirana i odrzuvana.Smeneto ulje i site filtri na posledna registracija.Registrirana do 06.2020.
151 000 km
55 kw / 75 ks
Motor na lance
2 kluca dalecinsko zaklucuvanje
Skoro novi gumi
Klima .....

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач