Logo

Се продава нива

Број на оглас: 3415242 | Објавен на: 14.02.2020, 21:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 16000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива во место РАЗЛЕИШТЕ вкупна површина 16.000 м2. Цена 1,7 евра по м2. Телефон за контакт 075/503-008

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Mirce

Потврден огласувач