Logo

Opel Astra 1.6 8v | 1997, Plin / Full oprema

Број на оглас: 3415302 | Објавен на: 16.02.2020, 14:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: По Договор

749 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Astra F 1997 god 1.6 8v naj ekonomicen motor, full oprema, 2x airbags, klima, abs, spremna za vo taxi, promeneta prednica, lamela set, registrirana cela godina, do 19.11.2020, atest plin vnesen vo soobrakajna.

ИНФОРМАЦИИ: 070/731-678

 Davy

Потврден огласувач