Logo

Opel Corsa 1.3 cdti uvozz full 05 godina

Број на оглас: 3415557 | Објавен на: 03.06.2020, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.190 €

2.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba klima
Promeneti set lameli so zamaec
Novo lance komplet
Motor perfekten
Pominata registracija

Pozz
070 312 704
070 312 704
070 312 704

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Nikolce Sekulovski

Потврден огласувач