Logo

Baotian

Број на оглас: 3415651 | Објавен на: 02.04.2020, 13:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava skuter Baotian 49 cc, 4T, zacuvano trajno registrirano, smeneto kais, roleri,maslo, nov akumulator, nova guma. Mozi zamena za kola do 500 evra

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 vladimir

Потврден огласувач