Logo

Se prodava

Број на оглас: 3415811 | Објавен на: 13.11.2019, 16:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P9 lite mini silver

Боја: Silver

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: повеќе од 8 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 4.000 МКД

4.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Huawei P9 lite mini silver,kako nov.Kupen od Neptun April 2018 god.Garancija 2 god (do April 2020 god).Makslimalno socuvan bez nitu edna grepka na nego.Zastiten 100% so folija i zadna maska.Baterija odlicna.Maskata odi gratis...

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Boro

Потврден огласувач